A v tom jsem se probudila...

1. ledna 2014 v 21:38 | Hádes
Sloh psaný asi před dvěma lety... :D

Ráno jsem se probudila a rozhlédla se kolem sebe. Vůbec jsem nevěděla, kde jsem byla. Byla
jsem tam poprvé, ale mnoho věcí jsem znala. Prošla jsem se po okolí a našla klidné modré
moře. Kde se tam vzalo? Nebo spíš, kde jsem se tam vzala já? Zmateně jsem pokračovala
směrem ke skále. Nikdy bych nelezla sama, bez jištění, ale tam mi to nevadilo. Nebála jsem se, že spadnu. Lezla jsem hodně rychle a ani jsem nebyla unavená. Za chvilku jsem stála na vrcholu a rozhlížela se kolem sebe. Nemohla jsem tomu uvěřit. Stála jsem na vrcholu, štípala jsem se do ruky a znovu jsem se rozhlédla kolem sebe. Beze změny. Jak jsem se sem dostala?
Stála jsem uprostřed nádherného, ale opuštěného ostrova. Nebyl tam nikdo jiný než já. Slezla
jsem dolů a šla se projít. Našla jsem průzračné jezírko se sladkou vodou, palmy, ale žádnou loď nebo něco jiného, čím bych se sem dostala. Za chvilku jsem hodila starosti za hlavu a začala si užívat. Pozorovala jsem krotké modré motýly o velikosti mé dlaně, povozila jsem se na obrovské želvě, zaplavala si v průzračné vodě s krásným delfínem a skákala z útesu do hlubokého moře.

Doufala jsem, že ten den nikdy neskončí. Jenže po chvíli se začalo stmívat. Řekla jsem si, že si ještě jednou skočím a potom si půjdu lehnout. Rozeběhla jsem se, skočila, padala, padala… a vtom jsem se probudila…

Tenhle sloh jsem napsala asi před dvěma lety... Téma bylo: a v tom jsem se probudila...
:D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rie Rie | Web | 3. ledna 2014 v 23:56 | Reagovat

pardon, tohle si neber špatně, ale celou dobu jsem přemýšlela, proč nemá hlad :D vozit se na želvě je možná super, ale já být na opuštěném ostrově, hledám jídlo :D líbí se mi to, ale to jídlo bych ti vytkla! :D (občas mě musíš brát s rezervou, pardon)

2 Hádes Hádes | 4. ledna 2014 v 18:35 | Reagovat

[1]: Když jsem to psala, taky jsem si to říkala, ale potom jsem si řekla, že je vlastně sen. Ve snu může každý dělat co se mu jen zachce... A tudíž dokáže i vydržet jeden "den" bez jídla. :D
Každopádně děkuji. :)

3 Luccc Luccc | 5. ledna 2014 v 16:20 | Reagovat

Je to pekné, chcela by som mávať aj ja také sny. More, teplo, korytnačky :D Bolo by to fajn. AJ keď mi možno mierne z tvojho príbehu ušla pointa, páči sa mi :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama